Jak to u nás funguje:


Milí přátelé, 

v naší firmě se zabýváme zakázkovou výrobou z plochého skla, chceme Vám vyhovět, ale vše má svůj čas, tak prosím respektujte následující zvyklosti:

  1. Výroba skla na počkání není možná !!!
  2. Minimální cena objednávky je 1500,- Kč + DPH.
  3. Minimální cena výjezdu technika je 1500,- Kč + DPH.
  4. Skla vyrábíme v časovém horizontu 1 až 5 týdnů v závislosti na složitosti, rozsahu zakázky a vytíženosti výroby.
  5. Cizí skla neupravujeme. Vyrábíme výhradně z našeho materiálu.
  6. Preferujeme e-mailový, případně telefonický kontakt. Pokud se k nám i přes to rozhodnete zavítat osobně, sjednejte si schůzku na konkrétní termín. V případě že tak neučiníte může se stát, že se Vám nebude mít kdo věnovat.
  7. Při zasílání e-mailových zpráv nezapomeňte doplnit Vaše kompletní kontaktní a fakturační údaje, snažte se aby zadání bylo srozumitelné, případně doplňte do přílohy výkresy, fotky a další potřebné dokumenty.
  8. Na základě Vámi dodaného zadání zpracujeme cenovou nabídku, po jejím odsouhlasení a objednání vystavíme zálohovou fakturu, po jejím zaplacení zadáme zakázku do výroby.
  9. Záloha na výrobky z plochého skla činí 100%, záloha na dodávky včetně montáže činí 70%. Pokud není předem dohodnuto jinak.
  10. Jakmile je zakázka připravena k expedici dáme Vám vědět a dohodneme termín vyzvednutí, dopravy, nebo montáže a způsob úhrady případného doplatku.

NAPIŠTE NÁM: