Spektrum Trade logo

Sklenářství

Provádíme:

Sériovou i zakázkovou výrobu z plochého skla, za pomoci moderních technologií, pro průmysl, stavebnictví a nábytkářství.

Nabízíme:

  • Řezání, broušení, leštění, fazetování, gravírování, vrtání, CNC opracování, pískování, lakování, kalení a vrstvení plochého skla
  • Floatové skla, ornamentní skla, zrcadla, keramické žáruvzdorné skla, lepené bezpečnostní skla, kalené skla, kalené lepené skla, kalené lakované skla a izolační skla
  • Výrobu zrcadel, kalených lakovaných skel ke kuchyňským linkám, skleněných obkladů stěn, stropů a podlah, celoskleněných příček, celoskleněných dveří otvíravých, kyvných, posuvných i skládacích, celoskleněných střech a přístřešků, celoskleněných zábradlí, sprchových koutů, pochozích skel, skleněných fasád, atd.

UPOZORŇUJEME, ŽE VÝROBA NA POČKÁNÍ NENÍ MOŽNÁ. VÝROBA TRVÁ 1-5 TÝDNŮ V ZÁVISLOSTI NA SLOŽITOSTI A ROZSAHU ZAKÁZKY A VYTÍŽENOSTI VÝROBY.

UPOZORŇUJEME, ŽE MINIMÁLNÍ ZÚČTOVACÍ PLOCHA 1 KS SKLA JE 0,3 M2.

PŘI ZASÍLÁNÍ DOTAZŮ, POPTÁVEK, NEBO OBJEDNÁVEK UVÁDĚJTE VAŠE KOMPLETNÍ ÚDAJE, NA NEPODEPSANÉ, NEÚPLNÉ A NESROZUMITELNÉ E-MAILY NEBUDEME REAGOVAT.

 


 

Kontakty

Provozovna:

SPEKTRUM TRADE, s.r.o.
Svatoborská 1390/89a
697 01 Kyjov

Provozní doba:

Pondělí - Pátek: 7:00 - 16:00

Mapa sklenářství a stavebniny Kyjov

webdesign by MYLEE Design (c) 2016